Bufetowa/y / Pracownik Gastronomii
Dussmann Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego w Warszawie poszukuje kandydatów / ek na stanowisko :

Oferujemy :

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Oczekujemy :

  • Zainteresowania tematyką związaną z kulinariami
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna
  • Zadania :

  • Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach
  • Udział w realizacji zadań bufetu
  • Wydawanie posiłków
  • Wsparcie we wstępnym przygotowywaniu dań
  • Obsługa Klientów
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Aplikacje należy składać poprzez formularz aplikacyjny dostępny po kliknięciu w przycisk APLIKUJ .

    Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

    Nr tel. : 606-898-430

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych