Przedstawiciel Handlowy ds. inwestycji
OTTO Work Force
Kielce
3 d. temu
source : infoPraca

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla Naszego Klienta kandydatów na stanowisko :

Region : Świętokrzyski

Podstawowy zakres obowiązków :

  • kontakt z firmami wykonawczymi oraz dystrybutorami materiałów budowlanych
  • doradztwo techniczne
  • rozwój sprzedaży systemów ociepleń na obiektach budowlanych
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami (wykonawcami, inwestorami)
  • Wymagania :

  • komunikatywność i samodzielność
  • znajomość zagadnień związanych z wykonawstwem robót budowlanych
  • dobra organizacja czasu pracy
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne : budownictwo
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę na cały etat
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • samochód oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Zgłoś tę pracę