Magazynier/Kommisjoner/bez jezyka/od zaraz
MBP Personalmanagement GmbH
Lublin, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Firma MBP Personalmanagement GmbH jest firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm w przemysle spożywczym i międzynarodowych przedsiębiorstw produkcyjnych (Automotive).

Opis stanowiska : -hurtownia mrozonek -24 C (system monitory, bez znajomosci jezyka) albo -hurtownia owoce / warzywa, (system sluchawkowy pick by voice,) -Kommisjonowanie / kompletacja wg.

zamówień klientow : -pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki -rozładunek i załadunek towaru w magazynach wysokiego składowania -bieżąca obsługa operacji magazynowych -dbałość o stany magazynowe, utrzymanie czystości i porządku -praca na jedna zmiane Wymagania : -nie wymagane doswiadczenie przy komisjonowaniu, przyuczenie na miejscu w jezyku polskim - zaświadczenie o niekaralności - dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań, - nie wymagana znajomosc jezyka niemieckiego ale mile widziana - posiadanie konta Oferujemy - pierwszą umowa na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia), - praca w dobrze zorganisowanej firmie - pomoc w dopelnieniu wszelkich formalnosci zwiazanych z zameldowaniem, ubezpieczeniem - niemiecką umowę o praca i ubezpieczenie zdrowotne( pelny pakiet sozialny) - Mieszkanie i dojazd do pracy (odplatne) - ubrania robocze w hurtowni mrozonek otrzymujecie od pracodawcy - opieka polsko jezycznego koordynatora - stawka podstawowa 10.

15 -14.00 € system premiowy, atrakcyjne wynagrodzenie - dieta dziennie 6-12 € zalezy od umiejetnosci (hurtownia mrozonek) Aplikuj do nas jesli cenisz sobie prace w zgranym zespole, a ponadto : - posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lub chcesz się rozwijać w tym kierunku - jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem (rozmawiamy po polsku)!