Pracownik obsługi stacji paliw
Handel Hurtowy i Detaliczny Waldemar Piekarczyk
Lubsko, lubuskie
6 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Wrocławska, 68-300 Lubsko, powiat : żarski, woj : lubuskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : 1.

Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy.

2. Obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

3. Dbałość o powierzone mienie.

4. Aktywny udział w organizowaniu akcji promocyjnych.

5. Utrzymywanie czystości na stacji paliw. Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas nieokreślony Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : ruch ciągły Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 10.

02.2020 Wynagrodzenie brutto : od 2 600 PLN Praca w godzinach 06 : 00-18 : 00 oraz 18 : 00-06 : 00. Praca również w soboty i niedziele.

Do wynagrodzenia doliczona jest premia. System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : sprzedawca w stacji paliw Typ propozycji : praca stała, praca w wolne dni Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • średnie ogólnokształcące, kierunek : Sprzedawca-kasjer
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia :

 • OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
 • książeczka sanitarno - epidemiologiczna
 • obsługa komputera
 • Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Dane pracodawcy Pracodawca : Handel Hurtowy i Detaliczny Waldemar Piekarczyk Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku