Analityk Sprzedaży (m/k)
Westwing Home & Living
Warsaw, Poland
1 d. temu

Zadania :

  • Cotygodniowe raportowanie wyników zespołu,
  • Monitorowanie realizacji PC2,
  • Ustalanie zespołowych celów sprzedażowych,
  • Monitorowanie statusu wysłanych zapytań ofertowych,
  • Kontrola powtórek produktowych,
  • Analiza ofert dostawców,
  • Ścisła współpraca z Product Managerami,
  • Wsparcie Head of Sales,
  • Inne zlecone zadania np. analiza konkurencji, wsparcie projektów,
  • Weryfikacja cen.
  • Oczekiwania :

  • Analityczny umysł,
  • Zaawansowana znajomość Excela,
  • Znajomość branży home & living,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B2+ / C1,
  • Znajomość SQL i VBA będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy :

  • Poznanie procesów i zasad panujących w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki (e-commerce)
  • Ciekawą pracę w niehierarchicznej i przyjaznej atmosferze, w młodym, kreatywnym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji,
  • Pracę w pięknym biurze w centrum Warszawy
  • Najlepsze imprezy integracyjne w mieście,
  • Dobrze zaopatrzoną kuchnię min. w pyszną kawę, różne rodzaje mleka, płatki śniadaniowe, świeże owoce,
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, zniżki pracownicze).
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych