pracownik transportu
Randstad
Sosnowiec, Śląskie
10 d. temu

job description

Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy i chcesz zdobyć doświadczenie w tym zakresie? Jesteś zdecydowany, że praca na wózku widłowym to praca, w której się realizujesz?

Marzy Ci się praca w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym wynagrodzeniem?

Wspaniale - mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Poszukujemy obecnie operatorów wózków widłowych do pracy u lidera z branży automotive!

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • możliwość rozwoju i nauki wśród najwyższej klasy specjalistów
  • dla najlepszych istnieje możliwość zatrudnienia w strukturach klienta
  • program Randstad Plus (zniżki do kawiarni, pizzerii i na zakupy on-line, opieki medycznej oraz karty sportowej, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • zadania

  • obsługa wózków widłowych
  • weryfikacja stanu technicznego sprzętu logistycznego
  • załadunek i rozładunek
  • zatwierdzanie odbioru wyrobu / półwyrobu gotowego z obszaru
  • zasilanie linii produkcyjnych
  • raportowanie do przełożonego i zmienników
  • obsługa systemu magazynowego
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • umiejętności pracy zespołowej
  • samodzielności i motywacji do pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych