Pracownik Brygady Łapania i Załadunku Kur
CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
Bieżuń, mazowieckie, Polska
4 d. temu

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Zakład Usług Weterynaryjnych funkcjonuje od 2017 roku i stanowi integralną część CEDROB S.A. Zapewnia on stałą i sprawną opiekę weterynaryjną nad hodowanym drobiem, która jest sprawowana przez rzetelną i sprawdzoną kadrę lekarzy weterynarii i techników.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku :

Miejsce pracy : Bieżuń

Zakres obowiązków :

1. Wykonywanie czynności pomocniczych na obsługiwanych fermach drobiu (powiaty płoński, sierpecki, ciechanowski, żuromiński, mławski) takich jak m.in. :

  • łapanie kur w czasie realizacji procesu szczepień,
  • załadunek i rozładunek kur w czasie realizacji transportu,
  • 2. Wykonywanie prac porządkowych w procesie obsługi drobiu,

    3. Raportowanie do bezpośredniego przełożonego na temat prowadzonej aktywności na fermach drobiu oraz

    na temat wszelkich zauważonych nieprawidłowości.

    Wymagania :

    1. Wykształcenie podstawowe,

    2. Dobra kondycja fizyczna,

    3. Umiejętność pracy w zespole,

    4. Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,

    5. Dyspozycyjność i chęć dalszego rozwoju zawodowego,

    6. Negatywny wynik badania w kierunku nosicielstwa pałeczek Salmonella i Shigella

    Oferujemy :

    1. stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę

    2. ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    3. możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    4. atrakcyjne warunki zatrudnienia - wynagrodzenie od 4500 zł brutto

    5. dojazd do pracy w wybranych miejscowości