Dysponent w transporcie z j. serbskim !!!
Truck Service Oderland GmbH
Słubice, Lubuskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma ALBLAS jest firmą działającą od wielu lat na rynku transportowym. Szukamy dysponenta któremu proponujemy niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym.

Miejsce pracy : 15236-Jacobsdorf Praca : poniedziałek-piątek (08 : 00 - 17 : 00) Wymagania : - Doświadczenie w koordynowaniu pracy kierowców na trasach międzynarodowych -Praktyczna znajomość zagadnień transportowych -Znajomość topografii Europy -Dobra znajomość urządzeń elektronicznych, pakietu MS Office (Word, Excel) -Wysokie zdolności organizacyjne -Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole -Odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków -Dyspozycyjność, własny samochód -Znajomość języka niemieckiego (min.

poziom B2) mile widziany również angielski -szybka integracja -predyspozycje do kierowania ludźmi (rozmowy z kierowcami) CV prosimy składać w języku niemieckim Dodane przez : TSO (5) Kontakt : tel.

0049 336 08 82 174 Expopark 7 15236 Jacobsdorf

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku