Młodszy Technik Utrzymania Ruchu
BMZ Poland Sp. z o.o.
Gliwice, śląskie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie przyczyn awarii
  • Realizacja działań prewencyjnych
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Współpraca z serwisem zewnętrznym
  • Ścisła współpraca ze specjalistą UTR
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie na pod stanowisku min 1 rok
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość zagadnień elektryki, automatyki, pneumatyki
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość od pracy 3 zmianowej
  • Mile widziane

  • Obsługa pakietu office
  • SEP do 1kV dodatkowy atut
  • Znajomość języka angielskiego
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - dbamy o bezpieczeństwo naszego zespołu, dlatego zapewniamy stabilne zatrudnienie. Z naszymi pracownikami podpisujemy wyłącznie umowy o pracę (nie korzystamy z agencji pracy tymczasowej).
  • Lekka, czysta praca - produkcja odbywa się u nas w komfortowych warunkach. Praca zorganizowana jest w przestronnych, klimatyzowanych halach.
  • Praca polega na składaniu, zgrzewaniu, klejeniu, lutowaniu lekkich elementów. Część czynności wykonywana jest na siedząco!

  • Atmosfera - razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę.
  • Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe.

    Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!

  • Sport / Ebike - relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport.
  • Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień.

    Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!

  • Zdrowie / Posiłki - dołączając do nas możesz liczyć na pyszne posiłki w firmowej kantynie, za które zapłacisz tylko 50% ceny.
  • Zapewnimy Ci także prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich najbliższych (Luxmed). W każdy czwartek zaprosimy na pyszne owoce w ramach akcji witaminowe czwartki .

  • Wsparcie, nauka - liczysz się Ty! Chęć do pracy, pozytywne nastawienie i uśmiech to cechy których szukamy. Jeśli nie masz doświadczenia nie martw się! Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw! Zawsze możesz też liczyć na pomoc koleżanek i kolegów.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • BMZ Poland Sp. z o.o.

    Grupa BMZ to wiodący na świecie dostawca inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii opartych o technologię litowo-jonową.

    Znaczącą rolę w grupie pełni BMZ Poland z Gliwic. Polska filia rozwija się dynamicznie od 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników.

    Firma dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów oraz skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i wielu innych produktów.

    BMZ Poland nie tylko produkuje baterie, ale również je projektuje i rozwija w dziale Badań i Rozwoju. BMZ Poland zajmuje się także popularyzacją zastosowań technologii litowo jonowej jako organizator międzynarodowej konferencji pt. Battery Experts Forum.

    Grupa BMZ zlokalizowana jest na całym świecie. Posiada biura i fabryki w Niemczech, Chinach, USA, Francji, Polsce oraz w Japonii.

    Dzięki wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii współpracuje z wiodącymi światowymi markami. Fabryki baterii w Gliwicach oraz w Karlstein są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Europie.