Szalunki ciesielskie
OVIGRE-JOBS
Bydgoszcz, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Masz doświadczenie jako spawacz szalunków, masz prawo jazdy, mówisz po angielsku i chcesz pracować w Holandii?Korzyści : 525 / 550 € / tydzień.

NET, w zależności od doświadczenia Nocleg w pokoju jednoosobowym z dostępem do internetu Transport powrotny do pracy rozliczony Organizacja emerytalna w Holandii Ubezpieczenie zdrowotne Pieniądze na wakacjeJeśli zależy Ci na stabilności i długoterminowych projektach, aplikuj na tę pracę, a skontaktujemy się z Tobą następnego dnia roboczego.

Główną rolą OviGre-Jobs jest rekomendowanie firmom firm, które pasują do profilu, którego poszukują oraz pośredniczenie w całym procesie rekrutacji, zapewniając Ci pracę, z której jesteś zadowolony.

Pamiętaj, że OviGre-Jobs jest zawsze do Twojej dyspozycji, jeśli szukasz pracy w Holandii lub Belgii, w dziedzinie technicznej lub budowlanej i będzie z Tobą przez cały czas współpracy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku