pracownika do przyuczenia rzeźnik – wędliniarz
Zakłady Mięsne Silesia S.A. Zakład produkcyjny Sosonowiec
Sosnowiec, Śląskie
9 d. temu
source : Lento.pl

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Sosnowcu poszukujemy : rzeźnika-wędliniarza / pracownika do przyuczenia rzeźnik wędliniarz Opis stanowiska : praca w parku maszyn, obsługa maszyn służących do przygotowania farszy i masowanek zgodnie z obowiązującymi opisami technologicznymi, czynności dotyczące transportu wewnętrznego lub praca na halach formowania i nadziewania praca ręczna i obsługa urządzeń do nadziewania, czynności dotyczące transportu wewnętrznego lub obsługa systemu wagowego, czynności dotyczące transportu wewnętrznego Wymagania : książeczka sanitarno-

epidemiologiczna (w przypadku braku książeczki możliwość refundacji kosztów badań sanitarno-epidemiologicznych zaangażowanie i sumienność umiejętność pracy w zespole W zamian możemy zaoferować : Długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz polskim kapitałem Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji o doświadczenia zawodowego Atrakcyjny system premiowy oraz inne dodatki finansowe Coroczną rewizję wynagrodzeń Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (w tym szkolenia specjalistyczne) Możliwość awansu w strukturach organizacji Bezpłatne posiłki w czasie pracy System poleceń pracowniczych Elastyczny czas pracy, praca w systemie zmianowym pozwalająca na dopasowanie czasu pracy do potrzeb Pracownika Zakłady Mięsne Silesia S.

A. są jednym z liderów branży mięsnej w Polsce, to część Grupy Kapitałowej GOBARTO. Zakład nasz z siedzibą w Katowicach i zakładem produkcyjnym w Sosnowcu specjalizuje się w rozbiorze mięsa białego i czerwonego oraz produkcji szerokiego asortymentu przetworów mięsnych.

Jesteśmy grupa pasjonatów, którzy produkują i sprzedają wędliny oraz rozbierają świeże mięso wieprzowe, wołowe i drobiowe.

Lubimy to, co robimy, a robimy to, co lubią jeść Polacy czyli smaczne i niedrogie szynki, polędwicę, kiełbasy kanapkowe, mielonki, kiełbasy cienkie i parówki.

A najlepiej w Polsce potrafimy robią pasztetowe i pasztety, które są liderami w swoim segmencie. Każdy koneser kiełbas suchych zna nasza myśliwska i jałowcowa spod znaku Duda Specialite, które gromią swoim smakiem, wysuszeniem i kruchością wszystkie podobne produkty na rynku.

Naszą ofertę uzupełniamy paleta smacznych dań gotowych. W odrębnym zakładzie produkujemy również karmę dla naszych czworonogich przyjaciół.

Zajmujemy się również działalnością transportowo-logistyczna oraz prowadzimy siec sklepów mięsnych i spożywczych. To czym się zajmujemy, staramy się robić najlepiej, jak tylko potrafimy.

Nasi klienci to doceniają. Dzięki Wam jesteśmy jednym z liderów przetwórstwa mięsnego w Polsce.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku