Specjalista ds inwestycji
Warszawa
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Mam do Ciebie trzy krótkie pytania : Czy masz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i aktywnej sprzedaży ? Czy znasz rynek usług finansowych, inwestycyjnych bądź każdy rynek związany z produktami lub usługami luksusowymi?

Nie lubisz się ograniczać i to co motywuje Cię najbardziej to wysoka wypłata i osiągnięcia? Jeśli odpowiedziałeś 3x TAK to znaczy, że chyba właśnie znaleźliśmy tego kogo szukamy! Twoim głównym zadaniem będzie : - pozyskanie klienta i sprzedaż usług i produktów inwestycyjnych w tym również możliwość bezpośrednich spotkań - zbudowanie i dobranie odpowiedniej oferty w oparciu o badanie potrzeb - zarządzanie relacjami przed jak i po procesie sprzedaży - obsługa i wsparcie nowych jak i obecnych klientów firmy Kogo szukamy : - osoby z minimum 2 letnim doświadczeniem przy aktywnej sprzedaży i współpracy z klientem prestiżowym ( branże finansowe, inwestycyjne, wszelkie dobra luksusowe, surowce, waluty, ziemie, handel etc.

warunek konieczny - osoby z pozytywnym nastawieniem, komunikatywnej i przedsiębiorczej, - przede wszystkim szukamy osób silnie zmotywowanych i zorientowanych na cel Co damy Ci w zamian : - elastyczny czas pracy, w którym to Ty decydujesz, o której zaczynasz dzień, możesz nawet i o 12 : 00 - po okresie próbnym możliwość pracy w systemie Home Office dla najlepszych - wsparcie, planowanie działań i co tygodniowe spotkania z zespołem - pracę w oparciu o B2B, która gwarantuje podstawę i regularną prowizję - wszelkiego rodzaju benefity, które dobierane są indywidualnie w zależności od osoby przecież każdy lubi co innego, prawda?

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku