KLUB BROADWAY SHOW GDAŃSK ZATRUDNI HOSTESSY
Broadway Show
Gdańsk, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Hej! Poszukuje TANCEREK oraz HOSSTES do NAJLEPSZYCH KLUBÓW W TRÓJMIEŚCIE!! Tancerki to najważniejsze osoby w klubie. Oprócz prezentacji tanecznych na scenie, dziewczyny dotrzymują gościom towarzystwa rozmową.

Przede wszystkim wyróżniamy się szacunkiem, otwartością i przyjacielską atmosferą. Jeśli jeszcze nie próbowałaś tańca pole dance, a lubisz swoje ciało to chętnie nauczymy Cię tańczyć.

Jeżeli jesteś doświadczoną tancerką to jeszcze lepiej : ) Jeżeli kochasz taniec, a jeszcze bardziej swoje ciało, masz wysokie aspiracje zarobkowe, lubisz i chcesz pracować w najbardziej prestiżowym klubie, to jesteś dziewczyną, której szukamy.

Spróbuj ! Oferujemy : - bardzo wysokie zarobki - OD 15 TYS W GÓRĘ ( w sezonie x2) (są takie, które tyle potrafią zarobić w tydzień) -

możliwość przeszkolenia w zakresie pole dance - mieszkanie służbowe - dyskrecje - umowę - legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem -

możliwość skorzystania z karty MULTISPORT Nie jest to ogłoszenie z agencji towarzyskiej, u nas w grę wchodzi jedynie taniec!!! Napisz lub zadzwoń.

 • Telefony w godz. 8-16 lub sms ;)
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku