Młodszy specjalista ds. obsługi klienta
SINE QUA NON
Sosnowiec, Śląskie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy pracowników do pracy w nowo otwartej firmie na Floriańskiej 11, w Sosnowcu. Aplikując do nas zostaniesz Doradcą Klienta! Pracując na tym stanowisku zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które z pewnością wykorzystasz w dalszej karierze zawodowej.

Twoim zadaniem na danym stanowisku będzie : - kontakt z klientem, - realizowanie celów sprzedażowych, - profesjonalne doradztwo w zakresie wykonywanych przez nas usług.

Oczekujemy od Ciebie : - komunikatywności, - zaangażowanie w wykonywaną pracę, - pozytywnego nastawienia na realizacje wyznaczonego celu.

W zamian za to oferujemy Tobie : - szkolenie, dzięki któremu nauczysz się jak realizować cele sprzedażowe, - naukę technik sprzedażowych i negocjacyjnych, - pracę w miłej atmosferze, - zdobycie cennego doświadczenia, - umowę zlecenie ze stawką nawet 17 zł / brutto + prowizje - możliwość przystąpienia do prywatnego programu ubezpieczenia zdrowotnego PZU.

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy. Dołącz do nas już dziś i zdobywaj doświadczenie w prężnie rozwijającej się firmie! W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.

08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Odpowiedź na niniejsze ogłoszenie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych z art.

24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz.U. z 2014 r., poz. 1182). Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłej rekrutacji.

Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiadają Państwo prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku