Poszukujemy pracownika na stanowisko Główny Księgowy
Hurtownia Budowlana"AGAD" Sp.z o.o
Toruń, Kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych oraz deklaracji podatkowych;
  • Przygotowanie dokumentów do ZUS;
  • Samodzielne sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości;
  • Rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT,
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeb firmy;
  • Rozliczenia delegacji
  • Raporty do GUS; Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównej Księgowej / Księgowego;
  • Praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych;
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, szczególnie programu Excel;
  • Znajomość programów księgowych
  • Umiejętność dokonywania analiz finansowych i bilansów
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu IHurt I FK firmy INFOVER Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej Firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych