Inżynier Procesowy – Chemik ds. prototypów
OrganicDisposables sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
‎8 godz. temu
source : Lento.pl

Kim jesteśmy : Startup prowadzony przez doświadczony zespół multidyscyplinarny (eksperci z doświadczeniem średnio 20-letnim).

Cel nadrzędny to praca nad rewolucją w formowaniu materiałów biodegradowalnych. Ścisła współpraca ze stabilnymi firmami badawczo-rozwojowymi oraz instytutami i uczelniami w kraju i za granicą.

Szukamy ludzi nietypowych, pasjonatów głodnych przełomowych wyzwań twórczych w konstruowaniu nowych procesów przetwarzania materiałów biodegradowalnych.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko inżynieryjne w projekcie badawczym o podstawowych obowiązkach : opracowywanie procesów fizyko-chemicznych do wytwarzania i formowania materiałów biodegradowalnych Wymagania :

 • wykształcenie : inżynieria chemiczna i procesowa; ewentualnie technik z dużym doświadczeniem praktycznym
 • znajomość przemysłowych procesów produkcyjnych w chemii, przemyśle drewnopochodnym i papierniczym, przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych Oczekiwania :
 • intensywne eksperymentowanie metodami zwinnymi w procesie kreatywnego poszukiwania nowych rozwiązań na prototypy procesów produkcyjnych, bazując na podstawowych zjawiskach fizycznych : ciśnienie, temperatura, mechanika płynów, gazów i ciał stałych.
 • umiejętność skalowania eksperymentów od laboratorium do przemysłowych instalacji prototypowych Pożądana wiedza dodatkowa : - biochemia, naturalne materiały organiczne głównie polimery i celuloza - procesy fluidalne i pneumatyczne - mechanika płynów, spienianie - wytwarzanie granulatów Co oferujemy : Przygodę życia z szansą na szybki rozwój profesjonalny w nowo tworzonej firmie przy współpracy ze specjalistami multidyscyplinarnymi (fizycy, mechanicy, chemicy, elektronicy, badacze naukowi).
 • Praca w Warszawie w siedzibie firmy. Możliwość elastycznego doboru czasu pracy, od pełnego zaangażowania po współpracę niepełnym wymiarze czasu.

  Dołącz to tworzenia nowych rozwiązań biodegradowalnych potrzebnych ludziom i otaczającemu nas środowisku. To najlepszy moment na takie wyzwania!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku