Pracownik działu handlowego
Batista
Sędziszów Małopolski, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl

Przedsiębiorstwo Mięsne BATISTA zatrudni osobę do działu handlowego w oddziale w Czarnej Sędziszowskiej . Poszukujemy zaangażowanej osoby, chcącej rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe.

Ogólny zakres obowiązków to : telefoniczna obsługa klientów, realizacja planów sprzedażowych, ścisła współpraca z przedstawicielem handlowym. Od kandydatów oczekujemy :

  • Doświadczenia w handlu
  • Znajomości obsługi komputera i podstawowej obsługi programów : MS Office, przeglądarki internetowej oraz poczty elektronicznej
  • Komunikatywności, dyspozycyjności i uczciwości
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy Oferujemy :
  • Szkolenie merytoryczne i sprzedażowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wsparcie dyrektora handlowego
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Bazę klientów do pracy
  • Wynagrodzenie 2100 zł + rozbudowany system premiowy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem Lento.
  • pl W ZGŁOSZENIU PROSIMY O ZAWARCIE ADNOTACJI : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.

    08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)". Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji : Administratorem danych osobowych kandydatów jest Batista sp.

    z o.o. - sp. k. Czarna Sędziszowska 89B , 39-123 Czarna Sędziszowska , która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi.

    Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych