Analityk biznesowy
COMARCH
Kraków, Polska
2 d. temu

Praca w IT to nie tylko programowanie - aby jeszcze sprawniej wdrażać nasze rozwiązania informatyczne potrzebujemy analityka biznesowego!

Może to właśnie Ty?

  • Poszukujemy dobrze zorganizowanej i energicznej osoby, która będzie się sprawnie komunikować - zarówno z zespołem, jak i z klientem;
  • rozumie oraz potrafi przełożyć oczekiwania biznesowe (również te formułowane po angielsku) na język techniczny.

    Jako analityk będziesz brać udział w procesie projektowania nowych rozwiązań biznesowych. Weźmiesz udział w projektach, które rozwiną Twój warsztat, jak i będą wyzwaniem zawodowym.

    Oferujemy realną wymianę doświadczeń ze specjalistami w branży i dużą dawkę wiedzy z zakresu technologii wykorzystywanych w obszarze analizy biznesowej.

    PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : informatyka, matematyka, ekonomia, finanse i bankowość)
  • Umiejętność prowadzenia analizy biznesowej oraz przygotowania dokumentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość : relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQLnarzędzi do modelowania procesów BPML, UMLmetodyk zwinnych
  • TWOJE ZADANIA

  • Udział w procesie projektowania produktów w ujęciu funkcjonalnym i biznesowym
  • Przeprowadzanie warsztatów analitycznych u klienta, zbieranie wymagań biznesowych
  • Analiza i tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności
  • Rozwijanie istniejących produktów (wprowadzanie zmian w systemach informatycznych)
  • Prowadzenie dokumentacji z wykorzystaniem MS Office i Confluence
  • DLA CIEBIE

  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Praca w modelu hybrydowym i elastyczne godziny pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy pod jeden projekt
  • Mentoring i wsparcie doświadczonych specjalistów z branży
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Zgłoś tę pracę