Koordynator procesu mycia
Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o.
Jarocin, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. w Golinie koło Jarocina z najnowszą technologią procesu uboju i dzielenia kurczaka należą do grupy kapitałowej FARMIO, polskiego lidera w produkcji mięsa drobiowego i jaj pochodzących od kur karmionych paszami wolnymi od GMO i dodatkowo przebadanymi na obecność antybiotyków.

Gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz wysokie standardy współpracy z pracownikami i partnerami biznesowymi. Obecnie, poszukujemy do pracy na stanowisko : Koordynator procesu mycia ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

 • Nadzór nad jakością i terminowością procesu mycia
 • Bieżący kontakt i współpraca z innymi działami;
 • Organizacja pracy podległego zespołu pracowników;
 • Prowadzenie dokumentacji;
 • Szkolenie i wdrażanie pracowników;
 • Odpowiedzialność oraz egzekwowanie normy i standardy czystości od podległych pracowników;
 • Kontrola zużycia środków czystości; WYMAGANIA : · książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych; · odpowiedzialność;
 • dyspozycyjność; · samodzielność; · dobra organizacja pracy; OFERUJEMY : · stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
 • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; · przyjazną atmosferę pracy; "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakłady Drobiarskie Farmio Sp.
 • z o.o. ul. Leśna 1 Golina, 63-200 Jarocin, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko . Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych są Zakłady Drobiarskie Farmio Sp.

  z o.o. ul. Leśna 1 Golina, 63-200 Jarocin. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem mailowym : Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzanych przez administratora danych osobowych : rodo at farmio.

  com. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Przetwarzanie jest niezbędne do dokonania czynności zmierzających do zawarcia umowy oraz wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody.

  Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

  Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu cofnięcia zgody. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.

  Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku