Redaktor merytoryczny - fizyka
Grupa MAC S.A.
Kielce, Świętokrzyskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Grupa MAC S.A. należy do czołówki wydawców edukacyjnych w Polsce. Od 30 lat wspieramy nauczycieli i uczniów w codziennej edukacji, wydając podręczniki, ćwiczenia, materiały edukacyjne i metodyczne.

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla żłobków, przedszkoli i szkół. Obecnie w naszej ofercie są również pomoce dydaktyczne, meble, wyposażenie, zabawki, sprzęt multimedialny oraz oprogramowanie dla oświaty.

Jesteśmy firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem. Poszukujemy kandydatów na stanowisko : Redaktor merytoryczny - fizyka Miejsce pracy : Kielce Zakres obowiązków :

 • redakcja merytoryczna podręczników i materiałów dydaktycznych
 • realizacja planu wydawniczego zgodnie z powierzonymi obowiązkami
 • współpraca z autorami oraz zespołem redakcyjnym
 • monitorowanie rynku wydawnictw edukacyjnych oraz zmian w polskim systemie edukacji
 • opiniowanie propozycji wydawniczych Oferujemy :
 • zatrudnienie w firmie z bogatym doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku
 • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
 • kartę sportową
 • dofinansowanie do prywatnego przedszkola dla dzieci pracowników
 • możliwość wykorzystania swojego doświadczenia przy realizacji innowacyjnych projektów
 • życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników Oczekujemy :
 • wykształcenia wyższego - fizyka
 • doświadczenia w pracy na stanowisku nauczyciela
 • znajomości podstawy programowej oraz rynku książki edukacyjnej
 • dobrej organizacji pracy i samodzielności
 • kreatywności
 • umiejętności pracy w zespole
 • doświadczenie redakcyjne będzie dodatkowym atutem Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.
 • 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez Grupę MAC S.

  A. oraz inne podmioty powiązane kapitałowo z administratorem danych : MAC Konsultanci Oświatowi Sp. z o.o. i Wydawnictwo JUKA-91 Sp.

  z o.o. Jeżeli wyraża Pan / Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli : Zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupę MAC S.

  A. oraz inne podmioty powiązane kapitałowo z administratorem danych : MAC Konsultanci Oświatowi Sp. z o.o. i Wydawnictwo JUKA-91 Sp.

  z o.o. Zgodnie z Art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.

  05.2016) informujemy, iż : 1.administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA MAC SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w : 25-561 Kielce, ul.

  Witosa 76 wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS nr : 0000047059 Sąd Rejonowy w Kielcach X Wydział Gospodarczy KRS, NIP : 657-008-22-45, REGON : 008149990 2.

  kontakt z administratorem danych jest możliwy pod numerem tel. +48 41 366 55 55 lub adresem email : a w sprawach związanych wyłącznie z przetwarzaniem danych osobowych pod adresem email : 3.

  Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie dla potrzeb aktualnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia stosownej zgody na potrzeby przyszłych rekrutacji ogłaszanych przez administratora, w oparciu o Art.

  6 ust. 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  4.Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom 5.Państwa dane osobowe przekazane w procesie rekrutacji przechowywane będą przez okres do jednego miesiąca od czasu zakończenia procesu aktualnej rekrutacji, a w przypadku udzielenia stosownej zgody przez okres dwóch lat od momentu otrzymania danych 6.

  posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 7.

  w przypadku uznania iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych 8.podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, jednak podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu Pracy jest warunkiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji i potencjalnego zatrudnienia Państwa 9.

  Państwa dane osobowe przekazane w procesie rekrutacji będą przetwarzane w sposób niezautomatyzowany i nie podlegają profilowaniu.

  Administrator zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. 10.Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku