Praca Kasjer/Sprzedawca w sklepie Żabka
AK Asmita
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Kasjer - Sprzedawca Miejsce pracy : Włocławek, Królewiecka 24 Opis zadań : Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.

in. za : zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami sklepu, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd, dobre zatowarowanie i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Wymagania : Gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), Gotowość do pracy fizycznej, Rzetelność i uczciwość, Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy : Umowę zlecenie przez pierwsze 3 miesiące pracy, Umowę o pracę po okresie próbnym, Wymiar etatu dopasowany do Twoich potrzeb, Grafik dopasowany do Twoich potrzeb Atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia i nagroda roczna, pakiet szkoleń.

Kontakt poprzez formularz Lento.pl (do aplikacji proszę dołączyć CV) Ewentualne pytania można kierować telefonicznie

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku