Tester z uprawnieniami SEP do 1kV - od 3300 do 3900 zł + dodatki
KS Service sp. z o.o.
Pyrzyce, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie ,poszukujemy osób na stanowisko : Tester z uprawnieniami SEP do 1kV.

PRACUJ Z NAMI!

Zaoferujemy Ci umowę opracę i stawkę wynagrodzenia sięgającą nawet 3900 zł brutto.

Dbamy o naszych pracowników i zapewniamy im bezpłatny transport do pracy, świeże owoce, a także ciepłe napoje.

Nie pracujemy w weekendy - jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 14-22.

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE...

 • testowanie prawidłowego działania rozdzielnic , znajdowanie błędów oraz ich naprawa.
 • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

  Oczekujemy jedynie wiedzy z zakresu elektryki i uprawnień SEP do 1 kV lub powyżej oraz podstawowej znajomości języka angielskiego.

  Całej reszty Cię nauczymy!

  Oferta idealna dla absolwentów kierunków elektrycznych : )

  DODATKOWE INFORMACJE

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku