Kelner/ka
TOPAZ
Siedlce
5 d. temu

główne zadania : ObsługaGości i serwowanie potraw / napoi zgodnie z obowiązującymistandardami jakości obsługiZnajomośćkarty menu i proponowanie dodatkowych potraw / napoiStaławspółpraca z zespołem kuchni, baru itd.

Dbałośćo czystość i porządek w miejscu pracyJeślijesteś miłą i dyspozycyjną osobą oraz lubisz kontakt z ludźmito ta praca jest dla Ciebie : Preferujemypracowników otwartych na stałą pracę w pełnym wymiarze, alemożesz się zgłosić również jeśli chcesz pracować tylko wweekendy.

Ważnajest motywacja i zaangażowanie w realizowane zadania.Szukamyludzi z miłą aparycją i duszą handlowcaWymagamyaktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do ichszybkiego uzupełnieniaWymagamydoświadczenia w pracy na podobnym stanowiskuJeślijesteś otwartą osobą i potrafisz łatwo nawiązywać kontakt ibudować pozytywne relacje z ludźmi - zapraszamy Cię do naszegozespołu.

Oferujemy : Umowęo pracę i wynagrodzenie zawsze na czasStabilnezatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmieSzkoleniewdrażającePracęw miłej atmosferzeAtrakcyjnewarunki finansowe i możliwość rozwoju zawodowegoMożliwośćskorzystania z dodatkowych benefitów - opieka medyczna,ubezpieczenie grupowe