Senior .NET Developer
ITSG
POLAND, WARSAW, Plac Inwalidów10, POLAND
4 d. temu
source : JobsForGeek

Kim jesteśmy? ITSG to innowacyjna firmatypu software house działająca na polskim rynku od ponad 15 lat.Wyróżniamy się kompleksowością i innowacyjnością przeprowadzonychprojektów i wdrożonych produktów dla firm z sektora instytucjifinansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz mediów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego .NETDevelopera do rozwoju dedykowanego oprogramowani dla naszychklientów z branży logistycznej i bankowej.

Oferujemy : -Wynagrodzenie : 80 - 120 zł / h+VAT na B2B - Dogodna lokalizacja biuratuż obok stacji metra, - Elastyczne godziny pracy, możliwość pracyzdalnej ze sporadycznymi wyjazdami do Warszawy - Korzystanie wcodziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii, - Przyjaznąatmosferę w pracy, - Indywidualne szkolenia i możliwość awansu, -Benefity : lekcje j.

angielskiego, kartę Multisport i prywatneubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku