Kwalifikowany Pracownik Ochrony z Bronią w centrum Warszawy
Solid Security
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnię Kwalifikowanego Pracownika Ochrony z pozwoleniem na broń obiektową do służby w obiekcie mieszczącym się w centrum Warszawy (Stare miasto)

 • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony + książeczka do broni
 • Doświadczenie w ochronie
 • Niekaralności,
 • Samodzielności, dyspozycyjności, odpowiedzialności,
 • Sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków,
 • Umiejętności działania w sytuacjach stresowych,
 • Dobra kondycja fizyczna,
 • Wysokiej kultury osobistej,
 • Umiejętności pracy w zespole, Oferujemy :
 • System zmianowy 24h
 • Umowa zlecenie lub pracę
 • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
 • Współpracę z renomowanym klientem,
 • Stabilność zatrudnienia, Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do Działu Rekrutacji na adres : W przypadku przesyłania CV na wyżej wymienione stanowisko prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody.
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Solid Security Sp. z o.

  o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Pracownik Ochrony W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Solid Security Sp.

  z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Solid Security Sp.

  z o. o. Klauzula Informacyjna 1) administratorem Pana / i danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Solid Security Sp.

  z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem : Solid Security Sp.

  z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Solid Security Sp.

  z o. o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj.

  podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii; 5) Państwa dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty wpływu aplikacji.

  6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia, przenoszenia danych .

  Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Solid Security Sp.

  z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

  8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

  9) dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy 10) dane osobowe nie podlegają profilowaniu, jak również zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku