Technik / Konserwator Mobilny
Dussmann Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Oferujemy :

  • Pracę w nowoczesnych obiektach na terenie Warszawy i okolic,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne, pakiet sportowy).

  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.
  • Oczekujemy :

  • Uprawnienia zawodowe Grupa1 min. E do 1 kV (mile widziane D oraz pozostałe grupy)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenia w utrzymaniu technicznym obiektów oraz podstawowej znajomości systemów i instalacji nieruchomości
  • Dobrej organizacja czasu pracy, samodzielności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Zadania :

  • Codzienna obsługa techniczna oraz prowadzenie dokumentacji obiektów
  • Planowa konserwacja i utrzymanie nieruchomości w stanie sprawności technicznej

  • Rozwiązywanie problemów i usuwanie awarii
  • Tworzenie raportów z inspekcji, przeglądów, awarii oraz prac dodatkowych
  • Reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości
  • Zgłoś tę pracę