Monter mechanik szaf sterowniczych (praca 2-zmianowa)
Trenkwalder
Bielsko-Biała, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Obowiązki : - montaż szaf sterowniczych przy linii montażowej na podstawie nowoczesnych i intuicyjnych instrukcji stanowiskowych, - rzetelne i efektywne wykonywanie powierzonych obowiązków, - przestrzeganie ustalonego porządku i dyscypliny pracy oraz obowiązujących zasad BHP, - należyte dbanie o powierzone narzędzia pracy, - bieżące informowanie przełożonego o problemach uniemożliwiających należyte i terminowe wykonanie powierzonych zadań.

Wymagania : - wykształcenie zawodowe o kierunku mechanika / elektryka / elektronika, - zdolności manualne, - sumienność, odpowiedzialność, dokładność, - gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, - doświadczenie w pracach monterskich mile widziane.

Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, - atrakcyjne wynagrodzenie od 16 zł brutto / godzinę, - nagrodę roczną (wypłacaną kwartalnie : 8,5% z wynagrodzenia), - premię absencyjną (300 zł za 100% frekwencji przez 3 miesiące), - kartę MultiSport (dofinansowaną przez pracodawcę), - możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, - możliwość podnoszenia kwalifikacji, - ciekawą pracę w innowacyjnym środowisku.

Miejsce pracy : Bielsko-Biała Mikuszowice i Bielsko-Biała Wapienica

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych