DYŻURNY RUCHU - KWK „Piast - Ziemowit” Ruch Piast I w Bieruniu
PKP Cargo Service Sp. z o.o.
Bieruń, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. to spółka z branży kolejowej, której głównym obszarem działalności jest obsługa bocznic kolejowych.

Oprócz tego zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przewozów kolejowych, napraw taboru kolejowego oraz utrzymania i napraw infrastruktury kolejowej.

DYŻURNY RUCHU - KWK Piast - Ziemowit Ruch Piast I w Bieruniu

Opis stanowiska dyżurnego ruchu :

Wykonywanie obowiązków dyżurnego ruchu na bocznicy kolejowej polegających m. in. na :

  • prowadzeniu ruchu pociągów towarowych w obrębie bocznicy;
  • obsługiwaniu urządzeń sterowania ruchem kolejowym;
  • koordynowaniu pracy manewrowej na bocznicy;
  • nadzorowaniu pracy związanej z formowaniem, sprawdzaniem i wyprawianiem pociągów;
  • prowadzeniu dokumentacji ruchu pociągów w obrębie bocznicy.
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • zdanego egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko dyżurnego ruchu,
  • wykształcenia co najmniej zasadniczego zawodowego,
  • dobrego stanu zdrowia (m.in. wzrok i słuch).
  • Chętnym do pracy oferujemy :

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego,
  • 99% zniżkę na przejazdy kolejowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • szeroki wachlarz świadczeń (m.in. karta MultiSport).
  • Zgłoś tę pracę