PRACA - Monter Konstrukcji Stalowych
Stalmach
Rozdrażew, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma Stalmach w związku z rozwojem firmy obecnie rekrutuje na stanowisko : Monter konstrukcji stalowych : Zadania : - praca na budowie przy montażu hal przy współpracy z brygadzistą, - prace monterskie, montaż elewacji z płyt warstwowych i obróbek blacharskich - montaż drzwi, okien, świetlików ściennych i dachowych - umiejętność pracy na podstawie rysunków, planów ( mile widziane ) Wymagania : - wysoka motywacja do pracy - umiejętność pracy w zespole - dyspozycyjność - gotowość do pracy w delegacji ( 1 tydzień 2 tygodnie ) - mile widziane doświadczenie w branży, jednak to nie warunek konieczny.

Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjny pakiet szkoleń - niezbędne narzędzia pracy - wyjazdy i imprezy integracyjne Miejsce pracy : Wolenice (pow.

krotoszyński) Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres : Przez Lento, bezpośrednio w siedzibie naszej firmy w Wolenicach, bądź przez stronę internetową stalmach.com.pl.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku