JavaScript Software Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Gdańsk, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, posiadającej biura w USA, Australii oraz Szwecji, która stworzyła najpopularniejszy na świecie edytor tekstu.

Poszukujemy osoby, która będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za technologię edytora używaną przez znane aplikacje, takie jak Wordpress, Confluence i Blackboard, rozwijając i utrzymując technologię edytorów oraz integrując ją z popularnymi systemami i frameworkami.

Produkty i usługi naszego Klienta są używane przez globalne firmy i marki takie jak IBM, Facebook, Oracle i tysiące innych, a także przez miliony programistów.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Przynajmniej 4 lata doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu aplikacji JavaScript / TypeScript
  • Doświadczenie w technologiach internetowych, takich jak HTML5 i CSS, z znajomość popularnych frameworków.
  • Rozwiązywania niespójności przeglądarek podczas tworzenia interfejsu użytkownika bez uciekania się do struktur JavaScript
  • Znajomość praktyk Agile, zwłaszcza Scruma
  • Chęć ciągłego rozwoju
  • Język angielski na poziomie min. B2 / C1 - płynna komunikacja
  • Dodatkowe atuty :

  • Functional Programming
  • Mobile Web
  • ContentEditable
  • Oferujemy :

  • Całkowicie zdalną pracę
  • Możliwość współpracy na podstawie B2B (ewentualnie umowa o pracę)
  • Możliwość pracy w globalnej firmie z międzynarodowym zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Budżet szkoleniowy
  • Obowiązki :

  • Rozwijanie wiodącego na świecie środowiska edycji dla platform internetowych i mobilnych
  • Testowanie własnego kodu przed zatwierdzeniem
  • Debugowanie
  • Rozwiązywanie bieżących nietypowych problemów
  • Obsługa Klienta i zarządzanie przypadkami
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.