Specjalista ds. obsługi klienta z j.francuskim (m/k)
CPL EU
PL
37 d. temu
source : monster

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, jednego z wiodących światowych producentów z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko : Specjalista ds.

obsługi klienta z j. francuskim (m / k) Obowiązki : Kontakt telefoniczny i mailowy z dostawcami firmy Zarządzanie i rozwiązywanie powstałych problemów Profesjonalna obsługa serwisu Wsparcie w przekazywaniu informacji z obszaru finansów Administracja dokumentów Wymagania : Biegła znajomość języka francuskiego i dobra znajomość języka angielskiego Otwartość i komunikatywność Dobra organizacja własnej pracy Klient

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku