Praktyka płatna - Dział Zapewnienia Bezpieczeństwa Produktowego
3M
Wroclaw, Poland
4 d. temu

Position Description

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na płatne praktyki do działu Zapewnienia Bezpieczeństwa Produktowego.

Miejsce praktyk : 3M, ul. Kowalska 143, Wrocław

Podstawowe zadania podczas praktyki :

  • zapewnienie dostępności aktualnej dokumentacji technicznej związanej z bezpieczeństwem produktowym, sporządzonej zgodnie z wymaganiami prawnymi, wymaganiami korporacyjnymi, wymaganiami klienta
  • weryfikacja poprawności dokumentacji związanej z bezpieczeństwem produktowym i na jej podstawie zatwierdzanie surowców produkcyjnych do używana w procesie produkcyjny
  • sporządzanie raportów z danymi mającymi na celu zarządzanie informacjami o surowcach produkcyjnych, półproduktach i produktach wytwarzanych w 3M w Polsce, potrzebnych do spełniania lokalnych wymagań prawnych (raportowanie substancji regulowanych)
  • Zapraszamy do aplikowania, jeśli :

  • jesteś absolwentem / absolwentką lub studentem / studentką ostatniego roku studiów na kierunkach : biotechnologia, biologia, chemia, zarządzanie i inżynieria produkcji i pokrewne
  • dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie i nie masz bariery językowej
  • obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie wyzwania, z łatwością korzystasz z formuł MS Excel i uczysz się nowych programów / systemów IT
  • możesz poświęcić na praktykę minimum 35 godzin tygodniowo
  • lubisz planować, organizować i nie przeraża Cię praca z danymi i liczbami
  • chcesz poznać specyfikę pracy w dużej firmie produkcyjnej
  • Oferujemy :

  • płatną praktykę w ramach umowy - zlecenia, w wymiarze 35-40 godzin tygodniowo przez okres od 3 do 6 miesięcy
  • wsparcie merytoryczne
  • dobrą atmosferę
  • dofinansowanie posiłków na stołówce pracowniczej
  • bezpłatny transport
  • możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyki
  • Zainteresowała Cię nasza oferta?

    Nie zwlekaj, na aplikacje czekamy tylko do : 21.10.2019 r.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych