Asystent/Asystentka w Dziale Projektowym - wynagrodzenie ok. 2400 zł netto
KS Service sp. z o.o.
Poznań, Polska
12 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik działu projektowego.

KANDYDACIE!

  • Obsługa programów Corel Draw i Illustrator nie stanowi dla Ciebie problemu?
  • Lubisz zabawę grafiką i chcesz się rozwijać w tym kierunku?
  • Chcesz pracować w branży poligraficznej i zdobyć pierwsze doświadczenie?
  • Jeśli trzy razy odpowiedziałeś tak, to koniecznie zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

    Szukamy osoby, która potrafi obsługiwać programy graficzne i chce się rozwijać. Nie wymagamy doświadczenia!

    CHCEMY ZAPEWNIĆ CI :

  • wysokie wynagrodzenie sięgające 2400 zł netto miesięcznie
  • umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością przejścia po tym okresie na umowę o pracę bezpośrednio do naszego Klienta
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 lub 14-22
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia
  • udział w szkoleniach podczas których zdobędziesz niezbędne umiejętności
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  • ZADANIA :

  • opracowanieprojektów graficznych w programie Corel Draw lub Illustrator, które następnie będziemy wdrażać do produkcji
  • sporządzaniedokumentacji technicznej
  • DODATKOWE INFORMACJE

    Pytania? Zadzwoń : 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov ksservice.pl

    Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu na ul. Libelta 22 / 5 - spotkajmy się, aby omówić szczegóły!

    Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

    29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych