Projektant Instalacji Elektrycznych (Linie i Stacje Wysokiego Napięcia)
Flood Modeller
Krakow, Poland Countrywide,Poland
4 d. temu

Your Impact :

Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego.

W naszych biurach w Krakowie i Warszawie zatrudniamy już ponad 1300 inżynierów oraz ponad 1000 specjalistów różnych branż w ramach Centrum Usług Wspólnych.

Aktualnie budujemy zespół Power & Energy , który będzie świadczył szereg usług dla naszych klientów przesyłowych i dystrybucyjnych.

W skład tych usług wchodzą analizy i projekty systemów przesyłowych, połączenia HVDC, systemy magazynowania energii, farmy wiatrowe oraz zaawansowane obiekty dla branż o kluczowym znaczeniu w sektorach technologii i procesów.

Wraz z rozwojem poszukujemy inżynierów na wszystkich poziomach rozwoju zawodowego.

Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia.

Zakres obowiązków :

  • Aktywny udział w procesie projektowym jako samodzielny specjalista lub / i lider zespołu
  • Współpraca z inżynierami w Polsce i za granicą
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, rysunków, opisów, zestawień materiałów
  • Udział w opracowywaniu modelu 3D instalacji elektrycznych w środowisku BIM
  • Sprawdzanie i weryfikacja projektu w zakresie spełnienia norm oraz wymagań i specyfikacji klienta
  • Koordynacja z innymi branżami
  • Opracowywanie raportów obliczeniowych dla sieci i instalacji elektrycznych w dedykowanym oprogramowaniu
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy w biurze lub w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7 : 30-9 : 30)
  • Krótkie piątki (poniedziałek czwartek piątek 6h)
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych / długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury
  • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania
  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna)
  • Dofinansowanie kursu j. angielskiego
  • Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów
  • Here's What You'll Need :

    Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrotechniki, energetyki lub pokrewne
  • Minimum 6 lat doświadczenia w projektowaniu
  • Doświadczenie w obszarze projektowania sieci elektrycznych wysokich napięć, linii kablowych lub stacji elektroenergetycznych
  • Uprawnienia budowlane w zakresie projektowania instalacji elektrycznych
  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów
  • Doświadczenie w zakresie obsługi programów symulacyjnych takich jak PLS-CADD, CYMCAP lub CDEGS oraz oprogramowania 3D (Revit, Navisworks, Recap) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z mniej doświadczonymi pracownikami
  • Znajomość międzynarodowych standardów i norm projektowania będzie dodatkowym atutem
  • Zgłoś tę pracę