Architekt kreślarz
tremend
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Pracownia projektowa Tremend Sp. z o.o.Sp.k. z siedzibą w Wilanowie poszukuje osoby na stanowisko : ARCHITEKT / Kreślarz Opis stanowiska pracy Do obowiązków osoby zatrudnionej na w / w stanowisku będzie należało : - wykonywanie rysunków projektowych - przygotowywanie opisów projektowych - współpraca z zespołem projektantów Wymagania - znajomość języka angielskiego - znajomość programów pakietu MS Office, - projektowanie w programie AutoCad, Photoshop, SketchUp - umiejętność pracy w zespole - uprawnienia do projektowania bez ograniczeń- mile widziane - prawo jazdy kat.

B- mile widziane Oferujemy praca w pełnym wymiarze godzin możliwość zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń udział w ciekawych projektach architektonicznych przyjazną atmosferę pracy nabycie nowych uprawnień i kompetencji możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tremend Sp.

z.o.o.Sp.k z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r.

poz. 1182, 1662) . Informujemy, że Administratorem danych jest Tremend Sp. z o.o. Sp.z.o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.

Klimczaka 13 / lok.U9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku