Operator produkcji-> praca od zaraz-> praca stabilna
Randstad Polska
Starachowice, Polska
2 d. temu

Szukasz stabilnego zatrudnienia na dłużej?

Jeśli nie masz doświadczenia na stanowisku operator produkcji - nie martw się, przygotujemy Cię do pracy i przeszkolimy.

Jeśli jesteś zainteresowany / a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści OPERATOR na numer 697102690 , a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty !

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • pracę od pon. do pt. w systemie zmianowym
  • w razie potrzeby pracodawcy możliwość wypracowania nadgodzin do odbioru ( dodatkowe wolne)
  • TRANSPORT i dofinansowanie do dojazdów autokarem na wszystkie zmiany z Nowej Słupi, Wierzbicy, Iłży, Skarżyska Kościelnego oraz Ostrowca Świętokrzyskiego
  • ekwiwalent za pranie odzieży
  • dostęp do środków czystości ( kremy ochronne i regenerujące skórę)
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej w atrakcyjnej cenie
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia
  • zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbałość o stan techniczny maszyn
  • sygnalizowanie awarii do działu technicznego
  • dbałość o odpowiednią jakość produktu
  • oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • doświadczenia w wykonywaniu drobnych prac elektronicznych (mile widziane)
  • Twoi znajomi również poszukują pracy?

    Poleć im naszą ofertę, a będziecie mogli pracować na tej samej zmianie!

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47