Pracownik warsztatu samochodów powypadkowych (K/M) - Unterschleißheim, Niemcy
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.
Warsaw, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Dla naszego klienta w Niemczech Unterschleißheim (okolice München), poszukujemy mechaników, lakierników, blacharzy, monterów do pracy w warsztacie przy samochodach powypadkowych.

Opis stanowiska pracy : - usuwanie defektów w pojazdach powypadkowych, - wstępna diagnoza usterek Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie 10,62€ b / h + 17€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień ->

przy 160 godzinach 1500 1650€ netto, - możliwość pracy w nadgodzinach !!!, - pracę bez znajomości języka niemieckiego !!!, -

niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych, - zapewnione zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę !!!, -

praca w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku (06.00 15.00 / 07.00 16.00) Wymagamy : - mile widziane p. jazdy kat.

B i własny środek transportu, - mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako mechanik / lakiernik / blacharz / monter

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych