Operator wózka widłowego / Pakowacz
GEORGE
Nowy Sącz, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Osoba zatrudniona na stanowisku operatora wózka widłowego odpowiedzialna będzie za za kompletowanie i pakowanie towaru (konstrukcje drewniane) w paczki oraz załadunek towaru na TIRy Wymagania :

  • przebyty i zdany kurs na operatora wózka widłowego
  • doświadczenie w jeździe i obsłudze wózka widłowego
  • duża samodzielność i dobra organizacja pracy
  • wysoka sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • dbałość o obsługiwany sprzęt Zadania :
  • kompletowanie zamówienia / towaru
  • pakowanie towaru
  • załadunek / rozładunek towaru Oferujemy :
  • praca w renomowanej i stabilnej firmie
  • stałe zatrudnienie Proszę o kontakt i przesyłanie CV na maila : lub poprzez formularz kontaktowy.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych