Koordynator grupy pracowników z jęz. niemieckim
HR Xperience Poland Sp. z o. o.
Warsaw, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Twoje zadania : - kompletowanie zamówień w magazynie, - efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy komisjonerów magazynu na zmianie, - wdrażanie nowych pracowników do pracy, - wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów pracowniczych, - organizowanie i zarządzanie pracą zespołu, - służenie dobrym słowem i pomocną dłonią (banki, urzędy, lekarz), - planowanie urlopów podległych pracowników, - archiwizowanie dokumentów wg.

wewnętrznych wytycznych, - stała współpraca z działem operacyjnym i rekrutacyjnym, - dbanie o wizerunek i rozwój firmy na rynku niemieckim.

Co Ci się przyda : - umiejętność swobodnej rozmowy w języku niemieckim, - prawo jazdy kat. B oraz własny samochód, - zdolność dogadywania się ze wszystkimi, - dyspozycyjność i elastyczność, - wielozadaniowość oraz umiejętność strategicznego planowania, - pozytywne nastawienie.

Co oferujemy : - stawkę 12-14 euro / h, - comiesięczną premię za dobrze wykonaną pracę, - możliwość pobrania zaliczki po 2 tygodniach pracy, - wypłatę pieniędzy zawsze w terminie, - zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, - 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, - możliwość korzystania z firmowego zakwaterowania, - niezbędne narzędzia do pracy (służbowy telefon i laptop).

Nie zwlekaj - aplikuj i wyjedź z nami do pracy w Niemczech!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku