Dom opieki zatrudni opiekunów praca Swansea Walia - Swansea, Wielka Brytania
ProworkPL
Katowice Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, prywatny dom opieki zatrudni opiekunów do pracy jako care asistant z angielskim do opieki nad osobami starszymi.

Lokalizacja Swansea, płd Walia. Pracodawca zapewnia szkolenia NVQ i dogodne zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Nie musisz mieć doświadczenia z opieką, pracodawca zapewnia odpowiednie przeszkolenie.

Jeśli potrafisz się komunikować w j. angielskim i chcesz pracować jako opiekun osoby starszej i pomagać swoim podopiecznym, podejmij pracę jako opiekun osoby starszej.

Oferujemy : angielski empatia i chęć do pracy z osobami starszymi jako opiekun i asystent osoby starszej gotowość do odbycia rozmowy z pracodawcą przez SKYPE gotowość do podjęcia pracy w Walii, UK / Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim nie musisz mieć doświadczenia w opiece! Stanowisko : care asistant / opiekun osoby starszej w domu opieki Walia Godziny pracy : zapewnione 36-

48 godzin pracy tygodniowo Wynagrodzenie : 8.90 - 9.90 funtów / godz. brutto, weekendy 12.25 funtów brutto / godz Zamieszkanie : pokój jednoosobowy, Twój koszt ok 85 funtów / tydz.

lub do wyboru własne zamieszkanie Kontrakt z pracodawcą : roczny kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.

Szkolenia : zapewnione szkolenia NVQ w branży opieka podczas pracy / sieć domów opieki UK Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających w Polsce jak i przebywających na terenie UK.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku