Malarz natryskowy
Covebo Work Office Sp. z o.o.
Holandia
‎23 godz. temu
source : infoPraca

Opis stanowiska :

  • Nanoszenie powłok lakierniczych na duże i małe elementy (elementy konstrukcji stalowych, naczepy, przyczepy itp.) metodą natryskową lub hydrodynamiczną .
  • Obsługę urządzeń lakierniczych.
  • Wymagania :

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.
  • Doświadczenie na w / w stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość systemów AIRLESS, lub metody elektrostatycznej.
  • Oferujemy :

  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Stawka : 480 euro netto / 40h kwota podana po wszystkich odtrąceniach.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 100 euro netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160 h i kolejne 100 euro gdy przepracuje 400 h.
  • Zgłoś tę pracę