Dyrektor Zarządzający
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Wrocław
1 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy

z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - prężnie rozwijającej się kancelarii prawnej - osoby do pracy na stanowisku :

Miejsce pracy : Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku :

  • zarządzanie kancelarią,
  • koordynowanie prac, a także nadzór nad prawidłowym i terminowym sporządzaniem pism oraz przebiegiem procesów prawnych,
  • nadzorowanie procesów sądowo-egzekucyjnych,
  • sporządzanie opinii, a także dokumentów prawnych,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami kancelarii,
  • przedstawianie raportów z działalności Kancelarii przed Zarządem.
  • Wymagania

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • masz wykształcenie wyższe prawnicze,
  • zdobyłeś doświadczenie w zarządzaniu kancelarią prawną lub działem prawnym w większej organizacji,
  • posiadasz praktyczną znajomość czynności związanych z postępowaniem sądowo-egzekucyjnym,
  • znasz prawo gospodarcze w pigułce,
  • posiadasz znajomość branży windykacyjnej,
  • cechują Cię : wysokie zdolności komunikacyjne i menadżerskie, a także bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.
  • Oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • konkretny wpływ na opracowanie strategii rozwoju Kancelarii,
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych