OPERATOR WÓZKA
SKALTEX - KACZMAREK, BŁASZCZYK SP. J.
Ostrzeszów, Wielkopolskie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Grupa COM40 Sp. z o.o. Sp. K. Jesteśmy grupą spółek zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych oraz materaców. Z powodzeniem istniejemy na rynku od 2000 roku.

Posiadamy bogaty park maszynowy oraz jeden z najnowocześniejszych magazynów logistycznych w Polsce. Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku : OPERATOR WÓZKA.

Do głównych zadań na tym stanowisku należy : załadunek i rozładunek samochodu dostawczego, prawidłowe rozmieszczenie i zabezpieczenie towaru, prawidłowe układanie towaru na regałach, utrzymanie ładu i porządku.

Wymagania : aktualne uprawnienia na wózki widłowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, zaangażowanie, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-

zmianowym. Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres e-mail bądź złożenie CV w Firmie Skaltex - Biuro Ochrony -

przy ul. Przemysłowej 24, Ostrzeszów. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do celów realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku