Pracownik ds. ekspedycyjno-rozdzielczych
Fundacja Aktywizacja
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
9 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacja Aktywizacja aktualnie prowadzi : Projekt aktywizacji zawodowej, który ma skutkować podjęciem pracy.

Wiele możliwych stanowisk oraz zagwarantowane dodatki motywacyjne, dojazdowe a także wiele innych usprawnień. Pracownik ds.

ekspedycyjno-rozdzielczych Miejsce pracy : woj. Kujawsko-pomorskie, Włocławek Główny zakres obowiązków : - ręczne dzielenie przesyłek pocztowych, -

sporządzanie odsyłek, - sporządzanie wiązanek listowych, - sporządzanie dokumentacji ekspedycyjnej, - obsługa komputera i programów ekspedycyjnych, -

rozliczanie służby doręczeń z wydanych im przesyłek. Od Kandydatów oczekujemy : - wykształcenia zasadnicze zawodowe, - orzeczenia o niepełnosprawności, -

braku przeciwwskazań do podnoszenia ciężarów (paczki, worki z listami), - obsługi komputera i pakietu MS Office na poziomie dobrym, -

gotowości do pracy zmianowej (praca również w weekendy i święta), - umiejętności współpracy w zespole, - umiejętności organizacji pracy.

Naszym pracownikom oferujemy : - stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, - pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 460-

letniej tradycji, - praca w firmie, która została laureatem konkursu Pracodawca Godny Zaufania w kategorii Firma Przyjazna Niepełnosprawnym, -

stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój, - możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej, - możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art.

7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE zwanego dalej RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art.

9 ust. 2 lit. a) RODO Ogłoszenie opublikowane w ramach Programu Praca-Integracja finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku