Frontend Developer (React)-100% zdalnie/Mid./Sr.
Cyclad Sp. z o.o.
Opole, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości.

Obecnie poszukujemy Frontend Developera, który we współpracy z konsultantami UX będzie wspierał tworzone od postaw rozwiązanie do mapowania GIS, zintegrowane z innymi funkcjonalnościami systemu.

Oferujemy bardzo pozytywne środowisko pracy i wiele możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie!

Frontend Developer (React)-100% zdalnie / Mid. / Sr.

Miejsce pracy : Opole

O projekcie :

  • Lokalizacja : 100 % zdalnie (również po covid), możliwość pracy w biurze w Katowicach
  • Branża : IT
  • Projekty : tworzenie od podstaw rozwiązania do mapowania GIS / rozwój systemu zarządzania wydarzeniami dla dużej europejskiej firmy transportu publicznego
  • Wykorzystywane technologie : React, Redux, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS / CSS, REST API, Azure DevOps, GIT
  • Poziom stanowiska : Mid / Senior
  • Budżet : 80 - 100 / 100-125 PLN +VAT / h (B2B) / 10 000-14 000 000 / 14 000-17 000 PLN brutto / m-c (UoP)-Mid / Senior
  • Obowiązki :

  • Development tworzonego od podstaw rozwiązania do mapowania GIS zintegrowanego z innymi funkcjonalnościami systemu
  • Ścisła współpraca z User Experience Designerem oraz całym teamem developerskim
  • Wykonywanie zoptymalizowanych testów w celu zwiększenia konwersji
  • Przeprowadzanie code review oraz testów jednostkowych ze szczególną dbałością o standardy
  • Tworzenie i utrzymywanie bibliotek wspólnych komponentów i narzędzi
  • Projektowanie responsywnych witryn internetowych za pomocą HMTL, CSS i JavaScript
  • Projektowanie i tworzenie prototypów koncepcyjnych oraz gotowych do produkcji interfejsów użytkownika
  • Wsparcie innych członków zespołu w zakresie doradztwa technicznego z obszaru frameworka React.js, wzorców projektowych, obsługi strumieniowych danych / aktualizacji w czasie rzeczywistym.
  • Wymagania :

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach frontendowych
  • Doświadczenie z React / Redux
  • Mile widziane podstawowe doświadczenie w projektowaniu UI / UX
  • Mile widziane doświadczenie z Azure
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Oferujemy :

  • Stabilną, długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę (nie wykluczamy również B2B)
  • Pakiet świadczeń : prywatna rodzinna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia
  • Praca w międzynarodowym środowisku i duży potencjał rozwoju osobistego
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Aplikuj