Opiekun lub opiekunka do małżeństwa w Niemczech,
HDOmedical Sp. z o.o.
Bydgoszcz, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Opiekun lub opiekunka do małżeństwa w Niemczech, 65779 Kelkheim, okolice Frankfurtu nad Menem Planowany termin wyjazdu : od 29.

11.2020 na 6-8 tyg. Wymagania : Opiekun lub opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego Wynagrodzenie (Euro netto / miesiąc) : 1500€ + 180€ zwrot kosztów podróży plus premia śwąteczna Miejsce : 65779 Kelkheim Opis zlecenia : Serdeczne, mobilne małżeństwo, obydwoje 70 lat.

Państwo pomimo demencji są samodzielni, sami przygotowują sobie posiłki rano i wieczorem. Przyjmują leki, ale do rozdysponowania ich przychodzi Pflegedienst.

Na miejscu można robić małe zakupy, na które opiekun lub opiekunka dostaje pieniądze, do pomocy przy dużych zakupach przychodzi ktoś z rodziny, jeżeli opiekunka wyraża chęć może również w nich uczestniczyć.

Dla opiekuna przygotowany jest pokój z internetem. Do obowiązków opiekuna lub opiekunki należy przygotowywanie obiadu, towarzyszenie przy wizytach lekarza, pomoc, towarzyszenie i nadzór nad codziennymi czynnościami. Zgłoś się już dziś!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku