Stolarz - Renowacja Łazienek - Team 2 osobowy - Memmingen, Niemcy
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Bydgoszcz, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) poszukuje dla swojego Klienta z Niemiec - Zespołu dwu osobowego - Stolarz + Monter inst.

sanitarno-grzewczej STOLARZ / RENOWACJA ŁAZIENEK Stolarz ma wykonywać montaż płyt z tworzywa sztucznego montowanych na ścianach łazienki zamiast kafelek.

Umiejętności stolarskie są wskazane ze względu na docinanie płyt urządzeniami jak do cięcia drewna oraz wymagana jest dokładność w docinaniu elementów na wymiar.

ZAPEWNIONE SZKOLENIE Hydraulik ma kompleksowo wykonywać montaż instalacji wod-kan i montaż urządzeń sanitarnych. Aktualnie zatrudniamy blisko 400 osób na terenie Niemiec.

Posiadamy ponad 220 aktywnych umów z Klientami co oznacza stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

Od Kandydatów oczekujemy : -wykształcenie kierunkowe - mile widziane, -doświadczenie min. 3 lata, -umiejętności techniczne i manualne, -własny samochód, -JĘZYK NIEMIECKI - WYMAGANYOferujemy : Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -stawkę 14,50-15,00 Euro -umowę o pracę, -bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy, -dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, -możliwość otrzymania zaliczki, -dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%, -klarowne i legalne warunki zatrudnienia , -możliwość długoterminowej współpracy, -opiekę ze strony biura polskiego, -świadczenia Kindergeld,

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku