Sprzedawca / Trener Wellness
FitClub 24- klub zdrowia Złotów
Złotów, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

FitClub24 Złotów poszukuje osób Do sprzedaży bezpośredniej produktów odżywczych oraz suplementów diety znanej amerykańskiej firmy Oraz osób na przeszkolenie trenera Wellness chcących aktywnie promować zdrowy styl życia.

Możliwość zajęcia dodatkowego lub w pełnym wymiarze godzin. Wymagania -Komunikatywność -Wysoka kultura osobista -Umiejętność pracy w zespole Oferujemy -Elastyczny wymiar godzin -Pełne przeszkolenie -Możliwość awansu i rozwoju osobistego -Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektywności pracy -Kontract minimum roczny - licencja CV proszę przesyłać na podany adres e mail : PROSIMY o zamieszczenie w CV następujących klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj.

Dz w nr 101 z 2002 r. poz. 926 z póź. zm.)

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku