Specjalista ds. rozliczania i wprowadzania danych
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Tarnów, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku : Specjalista ds. rozliczania i wprowadzania danych Numer referencyjny : YP / DHT / 08 / 2019 Miejsce pracy : Tarnów Obowiązki : - prowadzenie rozliczeń - wprowadzanie danych do systemu - kontakt z klientami Oferujemy : - umowę zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej - praca na 3 / 4 etatu od pn do pt - godziny pracy ruchome- poranne i popołudniowe - stawka 15,50 zł brutto / h Wymagania : - dobra znajomość Pakietu MS Excel - komunikatywność - rzetelność Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp.

z o.o. Ul. Szwedzka 5, 55-040, Bielany Wrocławskie, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj.

w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku