ASYSTENT/KA W DZIALE REKRUTACJI
ImpactJob
Skawina
2 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Szukasz ciekawej pracy z językiem niemieckim w dynamicznie rozwijającej się firmie? Świetnie trafiłeś!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy do biura w Skawinie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

ASYSTENT / KA W DZIALE REKRUTACJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Pomoc w rekrutacji i selekcji kandydatów chętnych do podjęcia pracy za granicą
  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów
  • Tworzenie profili kandydatów w języku niemieckim
  • Kontakt z pracownikami w trakcie ich zatrudnienia,pomoc w razie ewentualnych problemów
  • Wymagania

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Dyspozycyjność do pracy na cały etat
  • Znajomość pakietu Office
  • Komunikatywność
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR
  • Kurs języka niemieckiego w siedzibie firmy
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Kartę Multisport
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i zgranym zespole
  • Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    1) Klikając przycisk "